Zetjenertwerkopdekaart

Netwerken

FUTUR is hét landelijke netwerk van én voor jonge ambtenaren die werkzaam zijn bij overheidsorganisaties in Nederland. FUTUR brengt jonge ambtenaren met elkaar in contact voor netwerkvorming, uitwisseling van kennis, ervaring en ideeën.

Inmiddels heeft FUTUR meer dan 100 organisaties in kaart gebracht. Je vindt ze hieronder. Sta jij er nog niet tussen? Stuur ons dan een mail en zet je netwerk op de kaart!

PC / Adres
Straal:
OrganisatieNaam netwerkE-mailadres
BelastingdienstJong Belastingdienst
Gemeente AlmereJong Almerejongalmere@almere.nl
Gemeente Alphen a/d Rijn/Boskoop/RijnwoudeDNA
Gemeente AmersfoortJong AmersfoortM.Steenvoorde@amersfoort.nl
Gemeente AmsterdamJANjan@amsterdam.nl
Gemeente ApeldoornJANJAN@apeldoorn.nl
Gemeente ArnhemJong ArnhemSusan.ter.Bekke@arnhem.nl
Gemeente Bernheze en MaasdonkJonge Ambtenaren Netwerkm.swanenberg@bernheze.org
Gemeente BloemendaalJong Bloemendaal
Gemeente BredaJong Bredajong@breda.nl
Gemeente Cuijk, Grave en MillYoung Professionals CGMdanny.vandelaarschot@cgm.nl
Gemeente De BiltBUILTbuilt@debilt.nl
Gemeente DelftJong Delftyoungprofessionals@delft.nl
Gemeente Den HaagJong Den Haagdominique.gijselaers@denhaag.nl
Gemeente DiemenJong Diemenjong@diemen.nl
Gemeente DordrechtJonge Ambtenarennetwerk drechtstedenmj.geerts@dordrecht.nl
Gemeente EdeDe poema'spoemas@ede.nl
Gemeente EmmenJAGEersj.admiraal@emmen.nl
Gemeente EnschedeJong Enschedep.breukers@enschede.nl
Gemeente HaaksbergenJAH!
Gemeente HaarlemmermeerJAMJAM@haarlemmermeer.nl
Gemeente HaarlemmermeerJong Haarlemjonghaarlem@haarlem.nl; slecointre@haarlem.nl
Gemeente HeerlenChallenge Heerlenchallenge@heerlen.nl
Gemeente HelmondHelmond Young Professionalshyp@helmond.nl
Gemeente HoornJonge Steenjongesteen@hoorn.nl
Gemeente LeidenJong Leidenjongleiden@leiden.nl
Gemeente MaastrichtJongvereniging Maastrichtj.merkus@prvlimburg.nl
Gemeente NieuwegeinFrisbeefrisbee@nieuwegein.nl
Gemeente NijmgenAMBiTieusjongerennetwerk@nijmegen.nl
Gemeente OssJossJoss@oss.nl
Gemeente RoosendaalJong Roosendaaljong@roosendaal.nl
Gemeente RotterdamJong'Rjongr@bsd.rotterdam.nl
Gemeente SchagenJongsponsoringjong@schagen.nl
Gemeente SchiedamJongerennetwerk Schiedamjongerennetwerk@schiedam.nl
Gemeente 's-HertogenboschJong Boschjongbosch@s-hertogenbosch.nl
Gemeente SoestJANSjans@soest.nl
Gemeente TilburgJAMjam@tilburg.nl
Gemeente TwenterandJAGTjagt@twenterand.nl
Gemeente UdenJONGjong@uden.nl
Gemeente UtrechtJAU!jau@utrecht.nl; f.fonville@utrecht.nl
Gemeente Utrechtse HeuvelrugJANUHpaul.minken@heuvelrug.nl
Gemeente VeghelJong en SmaakmakendJong-smaakmakend@veghel.nl
Gemeente VenloClub 3.5r.florie@venlo.nl
Gemeente VoorstJongVoorstjongvoorst@voorst.nl
Gemeente ZaanstadZaans Groenzaansgroen@zaanstad.nl
Gemeente ZoetermeerSweet, Jonge ambtenarenSweet@zoetermeer.nl
Gemeente ZwolleJong Zwolle
GezondheidsraadJong Gezondheidsraadinfo@gr.nl
GGD Rotterdam RijnmondYoungr
Hoge Colleges van StaatYoHoCobestuur.yohoco@gmail.com
ICTUJong ICTU
Interbestuurlijke traineescontact@interbestuurlijketrainees.nl
IPOcommunicatie@ipo.nl
Gemeente Jong Capelle a/d IjsselJong Capelle
Jonge Ambtenaren DagJonge Ambtenaren Daginfo@jongeambtenarendag.nl
Metropoolregio Rotterdam-Den HaagJong MRDHjslaats@delft.nl
Ministerie BZverY BZverybz@minbuza.nl
Ministerie BZKJong BZKpostbusjongbzk@gmail.com; jongbzk@minbzk.nl
Ministerie DefensieJong Defensie- Defensie- Rijkjong.ea.penc.event.cdc@mindef.nl
Ministerie DefensieJong Defensiejongdefensie@mindef.nl
Ministerie EZJong EL&I - Economie/landbouw/innovatie- Rijkjongez@minez.nl
Ministerie FinancienJoFijongfinancien@minfin.nl
Ministerie IMJIMjim@minienm.nl
Ministerie OCWJong OCWjongocw@minocw.nl
Ministerie SZWJong SZWjong@minszw.nl
Ministerie VenJNext VenJnextvenj@minvenj.nl
Ministerie VWSJong VWSJongVWS@minvws.nl
Ministeries/RijksoverheidPiazza Jong Rijkcommunicatie@jongrijk.nl
Netwerk Jong LeefomgevingJong Leefomgevingbestuur@jongleefomgeving.nl
NieuwspoortJong Nieuwspoortjongnieuwspoort@gmail.com
OnderwijsinspectieJong Onderwijsinspectiejoin@owinsp.nl
Openbaar Ministerie
Politie Rotterdam RijnmondJong Blauwd00jongblauw@rijnmond.politie.nl 
Provincie DrentheAANZaanz@drenthe.nl
Provincie FlevolandJonge Ambtenaren Flevoland (JAF)
Provincie FrieslandJonge Ambtenaren (JA)jongeambtenaren@fryslan.nl
Provincie GelderlandJong Gelderlandjong.gelderland@prv.gelderland.nl
Provincie GroningenJongenenplatformjongerenplatform@provinciegroningen.nl
Provincie LimburgLINKmml.pinckers@prvlimburg.nl; mf.rumpen@prvlimburg.nl
Provincie Noord-BrabantYoung at Heart
Provincie Noord-HollandFr!s!fris@noord-holland.nl
Provincie OverijselJonge Ambtenaren provincie OverijsselM.Hoogeboom@overijssel.nl; j.regterschot@overijssel.nl
Provincie UtrechtJongsledenjongstleden@provincie-utrecht.nl
Provincie ZeelandJatzeeae.korteweg@zeeland.nl
Provincie Zuid-HollandProzhaprozha@pzh.nl; mr.de.jong@pzh.nl
Regio AchterhoekJonge Ambtenaren Achterhoek - JAAbestuur@jongeambtenarenachterhoek.nl
Regio Noord NederlandJANN (Jonge Ambtenaren Noord Nederland)jannbestuur@gmail.com
Regio TwenteTwentse Jonge Ambtenareninfo@twentsejongeambtenaren.nl
Regio West BrabantBe Young
Rijksoverheidcommunicatie@jongrijk.nl
Stad Den HaagYoung The Hague
Stadsregio ArnhemJONAS
UWVJong UWVjong@UWV.nl
Universiteit Erasmus (EUR)Young Erasmustimmermans@abd.eur.nl
Universiteit Delft (Technische Uni Delft)Young Delftyoungdelft@tudelft.nl
Universiteit LeidenJong Universiteit Leiden (JUL)jong@leidenuniv.nl
Veiligheidsregio HaaglandenJong VRH
VNGcommunicatiemedewerkers@vng.nl
VNG Gemeentetraineegemeentetrainee@vng.nl
Vrouwelijke rijksambtenarenJonge RIJKe vrouwen
WaternetwerkJong Waternetwerkjong@waternetwerk.nl
Waterschap DelflandJong Delflandjongdelfland@hhdelfland.nl
Waterschap Hollandse DeltaWaterhooswaterhoos@wshd.nl
Waterschap RivierenlandSTROOMinfo@stroom-rivierenland.nl
Waterschap WaternetJong Waternetfris@noord-holland.nl; Marcel.Pereboom@waternet.nl
Platform31YURPSyurps@platform31.nl
Regio West BrabantPUMA'skim.tax@west-brabant.eu